Skontaktuj się z działem handlowym:
tel.: 42 2302213-15
e-mail: zamowienia@zpmgrot.pl

Pracujemy w dni tygodnia:
• poniedziałek › od 07:00 do 19:00
• wtorek › od 07:00 do 19:00
• środa › od 07:00 do 19:00
czwartek › od 07:00 do 19:00
• piątek › od 07:00 do 19:00
• sobota › od 08:00 do 12:00
schowaj info
Dział handlowy
Witamy w systemie zamówień hurtowych!
Wykryto wyłączoną obsługę plików Cookie w przeglądarce! Do poprawnego działania systemu wymagane jest włączenie obsługi plików Cookie w przeglądarce!
Kontakt

Zakład Przetwórstwa Mięsnego
GROT J. Grot Spółka Jawna
ul. Zakładowa 3/7,
95-030 Rzgów, Starowa Góra

 

Sekretariat
Mariola Rosińska
tel.: +48 (42) 230 22 01
fax: +48 (42) 230 22 02
e-mail: sekretariat@zpmgrot.pl
Właściciel
Józef Grot
tel.: +48 (42) 230 22 01
fax: +48 (42) 230 22 02
e-mail: sekretariat@zpmgrot.pl
Współwłaściciel Firmy
Dawid Grot
tel.: +48 (42) 230 22 20
e-mail: dawid.grot@zpmgrot.pl
Kierownik ds. Administracyjnych
Anna Ostrowska
tel.: +48 (42) 230 22 46
e-mail: aostrowska@zpmgrot.pl
Dyrektor ds. handlu
Łukasz Bebel
tel.: +48 (42) 230 22 21
e-mail: lbebel@zpmgrot.pl
Główny Księgowy
Joanna Rzycka
tel.: +48 (42) 230 22 11
e-mail: jrzycka@zpmgrot.pl
Kierownik Działu Handlu
Lidia Sitkiewicz
tel.: +48 (42) 230 22 12
fax: +48 (42) 230 22 16
e-mail: lsitkiewicz@zpmgrot.pl
Kierownik Działu Ekspedycji i Planowania
Jan Grot
tel.: +48 (42) 230 22 18
Kierownik Zakładu
Piotr Zbrojewski
tel.: +48 (42) 230 22 33
e-mail:pzbrojewski@zpmgrot.pl
Główny Technolog
Wojciech Popow
tel.: +48 (42) 230 22 33
fax: +48 (42) 230 22 02
e-mail: wpopow@zpmgrot.pl
Szef Kontroli Jakości
Tomasz Andrysiak
tel.: +48 (42) 230 22 32
e-mail: tandrysiak@zpmgrot.pl
Dyrektor ds. Technicznych i Inwestycyjnych
Wojciech Wiktorski
tel.: +48 (42) 230 22 23
e-mail: wwiktorski@zpmgrot.pl
Kierownik Działu Marketingu
Dorota Banaszkiewicz - Bartyzel
tel.: +48 (42) 230 22 20
e-mail: dbanaszkiewicz@zpmgrot.pl
Dział Kadr
Magdalena Halakiewicz
tel.: +48 (42) 230 22 30
e-mail: mchalakiewicz@zpmgrot.pl
Dział Płac
Bożena Kurkowska
tel.: +48 (42) 230 22 30
e-mail: bkurkowska@zpmgrot.pl
Copyrights by Zakład Przetwórstwa Mięsnego GROT J.Grot sp. j. © 2020
projekt i realizacja: ARTENIKA.IT | system ARTiZAM v 4.001 przy współpracy z SUMASystem